Home > Polish > Przykładowa aplikacja Tapestry5

Przykładowa aplikacja Tapestry5

Przeglądać staram się regularnie strony związane z T5 i jakiś czas temu na blogu projektu woookicentral.com, znalazłem informację, że ekipa zaczyna montować przykładową aplikację w Tapestry. Założenia były wzięte z Seama i ich Hotel Booking. Projekt powstaje na githubie, skąd można go pobrać i eksperymentować do woli. Dostępne są 2 branche. Pierwszy, upubliczniona i posiadająca własne demo wersja, zbudowana jest z podstawowych komponentów dostępnych w Tapestry + biblioteki tapx, twórcy Tapestry: Howarda Lewisa Shipa.

Drugi branch, jeszcze w budowie, powstaje z wykorzystaniem innych dostępnych rozszerzeń, jeśli dobrze się doczytałem to głównie  korzystają z projektu Tynamo. Powinno to dodać duży model security i uprościć np. konwersacje.

Projekt należy sprawdzić. Jako drugą ciekawą referencję (którą osobiście przeglądałem i z czystym sercem polecam) jest Wooki. O wooki więcej można poczytać na ich stronie, przejrzeć komponenty i moduły które wytworzyli. No i za kilka tygodni ten blog mam nadzieję, że będzie też dobrą referencją dla Polaków (i wszystkich translatujących) ;)

A w weekend prawdziwa notka, tj taka z kodem i mówiąca coś więcej o T5 :)

Advertisements
Categories: Polish Tags:
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: