Home > English > ${helloWorld}

${helloWorld}

Witam wszystkich

Nazywam się Michał Gruca i od 3 lat programuję zawodowo. Do pracy wykorzystuje język Java, gdyż to zetknięcie z tą technologią przekonało mnie by obrać taką a nie inną ścieżkę rozwoju. Java zauroczyła mnie od pierwszego spotkania, a ten blog to jedynie kolejny krok w moim rozwoju. Postaram się podzielić zebranym dotąd doświadczeniem, i liczę na komentarze z konstruktywną krytyką, wspierającą mnie w podążaniu naprzód.

W kilku kolejnych tematach będę pewnie monotematycznie o Tapestry 5 pisać, ale mam zamiar w przyszłości urozmaicić tematykę.

Zakładając bloga miałem poważną zagwozdkę w jakim języku pisać, zdecydowałem się na Polski. Póki nie oswoję się z ideą blogowania to pewnie tak pozostanie, później pomyślimy. Proszę również o odrobinę wyrozumiałości. Dotąd pisałem jedynie mało poważnego bloga w trakcie stażu. Jego głównym celem było pozwolić mi trzymać się zasady DRY (choć wtedy o istnieniu tej zasady jeszcze nie wiedziałem) i nie odpisywać każdemu z osobna co u mnie. Pierwszą przygodę z blogowaniem zakończyłem jak ostatnia ciamajda: zmieniłem hasło na koncie na tak bezpieczne, że sam go nie znam :E

No to tyle tytułem wstępu. Koniec nudnej gadki. Avanti! W głąb VMu ;)

Advertisements
Categories: English
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: